BLOG

Ciekawe artykuły z branży reklamowej i internetowej

W związku z tym że coraz to więcej osób posiada i korzysta z takich drobiarstw jak telefony komórkowe czy też tablety. Naprzeciw oczekiwaniom użytkowników tych oto urządzeń developerzy stron internetowych powinni tworzyć w taki sposób swoje strony internetowe aby ich przegadanie było przyjemne nie tylko na komputerze ale także na ekranie urządzania jakim jest np. tablet.

Czytaj dalej...


W momencie tworzenia strony internetowej kluczową sprawą jest stworzenie domeny Twojej firmy. Będzie ona adresem internetowym od którym znajdować się będzie Twoja strona, posłuży także do stworzenie skrzynek email oraz adresu. Jaki ma więc znaczenie wybór domeny oraz jej nazwa.

Czytaj dalej...


Obecnie niemal każdy posiada konto na jakimś portalu społecznościowym. Nie ważne czy jest to facebook, twitter, instagram, snapchat itd. Ludzie korzystaj z nich aby komentować, wymieniać się informacjami, wpisami itd. Czy więc strona internetowa w erze popularnych portali społecznościowych ma sens istnienia?

Czytaj dalej...


Strona internetowa czyli nasza wizytówka internetowa. Prosta, elegancka, zawsze i z każde miejsca na ziemi dostępna. Czy strona www w obecnych czasach jest w ogóle potrzebna?

Czytaj dalej...